+420 417 579 411

O nás

Naše společnost působí v oboru stavebnictví od roku 2002. Specializujeme se především na stavbu rodinných domů a komplexní rekonstrukce, v jejichž rámci často realizujeme zateplení, hydroizolaci a odhlučnění prostřednictvím PUR stříkaných izolací, sádrové stěrky a lité podlahy.

Náš tým tvoří profesionálové a vyškolení pracovníci, kteří mají odborné zkušenosti s aplikací pěnové izolace doložené několika licencemi a certifikáty. Realizace provádíme na celém území České republiky ve velmi rychlém čase - aplikace zpravidla netrvá déle než jeden den!

Provozujeme také i vlastní stavebniny a koupelnové studio s e-shopem, proto si u nás můžete řadu realizací prohlédnout osobně a využít poradenství našich zaměstanců. Individuální přístup a zapálení pro věc Vás překvapí.

Přijďte se podívat do naší prodejny


Prodej stavebnin

Na ploše cca. 2000m2 máme pro vás připravený kompletní sortiment zboží od renomovaných výrobců pro stavbu a rekonstrukci. Společně s možností dopravy zdarma jsme připraveni zajistit maximální servis pro Vaší stavbu.

Kontaktní osoba: Leoš Bartoš - 606 794 459

Navštivte náš e-shop

FotogalerieKoupelnové studio

Naše koupelnové studio o rozloze cca 200m2 nabízí širokou nabídku obkladů, dlažeb, sanitární techniky, koupelnových doplňků a dalšího vybavení koupelny. Nabízíme technický servis, poradenství a grafické návrhy do 24hodin zcela ZDARMA.

Kontaktní osoba: Romana Burešová - 724 543 017

Navštivte náš e-shop

Fotogalerie