+420 417 579 411

O nás

Naše společnost působí v oboru stavebnictví od roku 2002. Specializujeme se především na stavbu rodinných domů a komplexní rekonstrukce, v jejichž rámci často realizujeme zateplení, hydroizolaci a odhlučnění prostřednictvím PUR stříkaných izolací, sádrové stěrky a lité podlahy.

Náš tým tvoří profesionálové a vyškolení pracovníci, kteří mají odborné zkušenosti s aplikací pěnové izolace doložené několika licencemi a certifikáty. Realizace provádíme na celém území České republiky ve velmi rychlém čase - aplikace zpravidla netrvá déle než jeden den!

Provozujeme také i vlastní stavebniny a koupelnové studio s e-shopem, proto si u nás můžete řadu realizací prohlédnout osobně a využít poradenství našich zaměstanců. Individuální přístup a zapálení pro věc Vás překvapí.

Přijďte se podívat do naší prodejny


Prodej stavebnin

Na ploše cca. 2000m2 máme pro vás připravený kompletní sortiment zboží od renomovaných výrobců pro stavbu a rekonstrukci. Společně s možností dopravy zdarma jsme připraveni zajistit maximální servis pro Vaší stavbu.

V našem e-shopu lze objednávat i bez nutnosti registrace. Stačí v košíku vyplnit potřebné údaje (jméno, adresa, telefon, e-mail) a provést objednávku.

Na prodejně v Bílině můžete platit hotově nebo kartou. Pokud jste vytvořili ojednávku přes náš e-shop, pak můžete platit převodem na účet, online platbou a samozřejmě dobírkou.

V naší provozovně Vám můžeme nařezat trámy, navážit písek či kamení.

Kontakt: 606 794 459

Navštivte náš e-shop

FotogalerieStavební a koupelnové studio

Stavíte dům nebo se teprve chystáte? V naše stavebním studiu Vám poradíme od základů až ke střeše (řešíme i pozemky). Společně s firmou G SERVIS CZ, s.r.o. také stavíme domy na klíč na základě typových či vlastních projektů.

Naše koupelnové studio o rozloze cca 200m2 nabízí širokou nabídku obkladů, dlažeb, sanitární techniky, koupelnových doplňků a dalšího vybavení koupelny. Nabízíme technický servis, poradenství a grafické návrhy do 24 hodin zcela ZDARMA.

Na studiu Vám také umíme namíchat barvy na stěnu a omítky, fasádní barvy, barvy na dřevo ve více než 1 milionu odstínech.

Kontakt: 724 543 017

Podívejte se na naše služby

Fotogalerie