+420 800 177 800

Služby

Naše společnost se specializuje především na stavbu rodinných domů a komplexní rekonstrukce, v jejichž rámci často realizujeme zateplení prostřednictvím PUR stříkaných izolací, sádrové nebo jádrové omítky a stěrky a lité podlahy.

Provozujeme také prodej stavebnin a koupelnové studio. Řadu realizací si můžete prohlédnout osobně a využít naše profesionální poradenství.


Pro více informací o službách využijte prosím nabídku níže


Domy
na klíč
Rozhodujete se pro rodinný dům na klíč podle Vašich představ? Postáráme se o stavbu (hrubá stavba, standartní dům nebo pasivní dům), financování i dotace. Stavíme v Ústeckém kraji.
Více o službě   
Pur
stříkaná izolace
Nabízíme aplikaci PUR stříkané izolační pěny pro dokonalé zateplení a hydroizolaci objektů, staveb, bazénů a zásobníků. Řešíme i odhlučnění rodinných domů, bytů či průmyslových objektů.
Více o službě   
Foukaná
izolace
Sháníte alternativu ke stříkaným izolacím? Pak Vám můžeme nabídnout foukanou izolaci COMPRI. Využívá se při zateplování šikmých a vodorovných podhledů stropů a podkroví. Využití najde i při zateplování stěn a komínů (do svislé dutiny) a vlhkých prostor (sklepy, koupelny).
Více o službě   
Lité
podlahy
Naše firma nabízí zhotovení podlah pro běžné i průmyslové použití. Řešíme podlahy anhydritové, betonové i pěnobetonové a také přírodně leštěný beton. Máme zkušenosti s jakýmkoliv prostředím díky stovkám úspěšně provedených realizací
Více o službě   
Omítky
stěrky, štuky
Nevíte jakou použít omítku pro Váš projekt? Jaké jsou rozdíly ve výrobcích směsí? Naše certifikovaná společnostdlouholeté zkušenosti s omítkami, fasádami a štuky (viz. Reference). Dokážeme si poradit s jakýmkoliv problémem ohledně omítnutí zdí, stropů či špalet.
Více o službě   
Stavební
práce
Provádíme veškeré stavební práce spojené s realizací rodinných domů od základových konstrukcí až po střechu. Dále se věnujeme rekonstrukcím a sanacím v rámci objektů pozemního stavitelství.
Více o službě   
Stavebniny
Prodej
Na ploše cca 2000 m2 máme pro vás připravený kompletní sortiment zboží od renomovaných výrobců a dodavatelů. Společně s možností dopravy zdarma, jsme připravení zajistit maximální servis pro Vaší stavbu. Nacházíme se v Bílině.
Více o službě   
Nákladní
doprava
Nabízíme celostátní nákladní autodopravu. K dispozici máme několik vozů s nosností až 9 300 kg. Můžeme také poskytnout vozy s hydraulickou rukou či sklápěčem.
Více o službě