+420 800 177 800

Stavba bungalovu na klíč, Domaslavice

V této prezentaci Vám představíme průběh stavby rodinného domu typu bungalov. Dům jsme zhotovili kompletně na klíč. Začalo se stavět v létě roku 2017 a dům jsme dokončili na jaře 2018.

Video z realizace

Chci nezávaznou kalkulaci


Parametry stavby

 • Svažitost pozemku: 1%
 • Konstrukce domu: Zděný
 • Zastavěná plocha: 190,35 m2
 • Užitná plocha: 153,49 m2
 • Počet podlaží: 1NP
 • Počet místností: 8+2k
 • Typ střechy: valbová
 • Doba realizace: 1 rok
 • Celková cena díla: 5 788 055 Kč

Harmonogram stavby (10 měsíců celkem)

 1. Předání staveniště
 2. Výkopové práce a základová deska (1 měsíc)
 3. Technologická přestávka (1 měsíc)
 4. Hrubá stavba (3 měsíce)
 5. Dokončení rodinného domu (4 měsíce)
 6. Venkovní úpravy (1 měsíc)
 7. Předání rodinného domu

Zemní a přípravné práce

Jako první proběhly geodetické práce, po kterých hlavní slovo dostala stavební technika řízena naším týmem s dlouholetou zkušeností. Zemní práce zahrnovaly sejmutí ornice, odkopávky, hloubění. Stavební dozor byl s průběhem prozatímních prací spokojený, vše probíhalo podle plánu. Svým dílem přispělo také ideální počasí.

Základová deska

Na základovou desku byla použita standartní výztuž ze svařovaných sítí a beton s pevností C 16/20. Celková doba zhotovení základové desky trvala od poloviny května do začátku června. Spolu se základovou deskou jsme vytvořili inženýrské sítě (odpady, voda, elektřina).

Svislé konstrukce

Po základové desce jsme začali stavět svislé konstrukce – obvodové a příčky. Tato stavba byla vytvořena systémem Porotherm. Obvodové konstrukce jsme vystavili z materiálu Porotherm EKO+, jehož tepelně-izolační vlastnosti zajišťují teplotní pohodu i bez dodatečné izolace.

Vodorovné konstrukce

V tomto případě se jednalo o výstavbu zatepleného věnce systému Porotherm. Tato volba byla ideálním řešením pro bungalov s vazníkovou střechou.

Střecha a střešní konstrukce

V následujícím kroku se dostáváme k zastřešení, kde lze již rozeznat podobu rodinného domu. Střešní konstrukce je tvořena z příhradových vazníků a krytiny Bramac.

Podlahové konstrukce a vnitřní rozvody

Do podlahových konstrukcí lze zařadit zateplení podlahy, podlahové vytápění, anhydritový potěr a samotná nášlapná vrstva. Pod samotnou konstrukcí podlahy jsou dále taženy veškeré hlavní rozvody.

Sádrokartonové konstrukce

Sádrokartonové konstrukce jsou v tomto případě tvořeny klasickým rastrem a protipožární sádrokartonové desky.

Koupelny

Investorovi jsme vytvořili vizualizace v našem koupelnovém studiu. V jedné koupelně byla použita kombinace fialové a bílé, doplněné mozaikou. Druhá koupelna je tvořena z bílých, černých a žlutých obkladů, s kombinací 3D černých obkladů, které vytvoří rafinovaný vzhled. Celkovou atmosféru koupelny podtrhlo umístění obkladu s fotomotivem kamenů na bílém pozadí.

Fasáda

Fasádní systém spočívá v jádrové strojně natažené omítce a silikátové vrchní omítce.

Příprava na bazén

Majitel si na základě příjemné spolupráce dále přál kompletní přípravu pro osazení bazénu. Bazén také umíme zateplit stříkanou izolací a tím snížit náklady na provoz a prodloužit koupací sezónu až o 2 měsíce.

Dokončovací práce na pozemku

Nakonec jsme kolem domu položili zámkovou dlažbu. Také jsme na přání majitele upravili terén kolem domu, aby celkový dojem z nové stavby působil uceleně.

Hotový dům na klíč

Reference investora

„Komunikace při tvorbě rozpočtu na stavbu výborná. Komunikace se stavebním dozorem INVEST - STAR na stavbě velmi dobrá, veškeré návrhy a připomínky v průběhu výstavby byly po dohodě bez problému realizovány. Komunikace v průběhu výstavby výborná. Trošku problém s udržováním pořádku na stavbě a drobné nepodstatné nedostatky s kvalitou některých prací, které nemají vliv na konečné provedení staveb. S pozdravem H.J.“

Cena realizace: 5 788 055 Kč

Chci nezávaznou kalkulaci

Libor Bureš - jednatel
Libor Bureš
Tel. 607 944 382
(Jednatel)
Můj kalendář
Tel. 727 945 706
Rozpočty

Poptejte nezávazně cenovou kalkulaci

 • 1. Napište nám níže (nebo zavolejte zdarma na 800 177 800), co by jste potřebovali
 • 2. Do 24 hodin se Vám ozve certifikovaný specialista a doporučí to nejvýhodnější řešení
 • 3. Dohodne s Vámi detaily realizace a zašle kalkulaci na míru
 • 4. Po odsouhlasení ceny stanovíme termín a o zbytek se postaráme
Poptávkový formulář
Dostupnost k elektřině:
Předmět dodávky:

Stisknutím tlačítka "ODESLAT" souhlasíte se zpracováním osobních údajů.