+420 800 177 800

Stavební práce

Provádíme kompletní inženýrské sítě i budování základových desek. Dále realizujeme jak hrubou stavbu domu, tak i stavbu na klíč. Pro realizaci staveb máme k dispozici vlastní techniku. Kromě toho se věnujeme i výstavbě plotů, zhotovení kompletního zateplení objektu s fasádou, výkopovým pracím a rekonstrukcím či sanacím v rámci objektů pozemních staveb dle požadavků zákazníka. Umíte také zajistit financování výstavby domu a dotace.

Inženýrské sítě (Ceník)

Provádíme přivedení inženýrských sítí k objektům pomocí vlastní techniky včetně výkopových prací a napojení sítí k objektům občanské vybavenosti a rodinných domů. Přivedeme k Vaší stavbě vodu, plyn, kanalizaci (dešťovou i splaškovou) i elektřinu.

Základové desky (Ceník)

Zhotovujeme základové desky všech tvarů od výkopových prací přes základové pásy až po vrchní desku včetně napojení na inženýrské sítě.

Chci nezávaznou kalkulaci

Hrubá stavba a stavba na klíč (Více zde)

Pomůžeme Vám vhodně navrhnout dům dle Vašich představ a požadavků. Je jen na Vás, zda-li budete chtít zrealizovat jen hrubou stavbu či dokončit kompletní stavbu na klíč.

Prohlédnout nabídku typových domů

Zateplení s fasádou (Ceník)

Zhotovujeme klasické kontaktní zateplení z EPS nebo minerální vaty s omítkou a barvami dle volby. Další možnost zateplení je pomocí roštů a stříkané izolace. Jedná se o systém, kde připevníme trámkový rošt na zeď objektu a plochu mezi trámky vyplníme stříkaným izolantem - PUR pěna. Tu poté přetáhneme parotěsnou zábranou – folií a vše zaklopíme CETRIS deskami, na které dále aplikujeme další vrstvy fasády (lepidlo, perlinka, omítka). Největší přednost tohoto systému je, že mezi izolantem a CETRIS deskami vznikne ventilační mezera, a tudíž celá fasáda je provětrávána a několikanásobně tím zvyšuje životnost celého objektu.

Chci nezávaznou kalkulaci

Klempířské a pokrývačské práce (Ceník)

Provedeme kompletní zrealizování střešní konstrukce od dodávky a montáže klasického krovu nebo krovu z příhradových vazníků přes pokládku krytiny až po oplechování. V rámci oplechování zhotovujeme konstrukce žlabů, svodů a závětrných lišt. Dále zhotovujeme u plochých střech oplechování atiky a další klempířské práce dle domluvy a požadavků zákazníka.

Výkopové práce (Ceník)

Provádíme výkopové práce všeho druhu pomocí vlastní techniky. Zhotovíme výkopy pro pásy základových desek, rýhy pro přivedení inženýrských sítí, výkopy pro různé šachty, jímky, základy plotů a spoustu dalších dle požadavků zákazníka.

Rekonstrukce a sanace

Zrekonstruujeme Vám dům či byt dle Vašich požadavků. Provádíme rekonstrukce jak vnějších prostor, tak i vnitřních.

Výstavba plotů (Ceník)

Realizujeme klasické pletivové a betonové ploty dle požadavků zákazníka. Plot zrealizujeme kompletně od základů až po výplet pletivem či výplň plaňkami nebo prostým vyplněním tvarovkami ztraceného bednění.

Chci nezávaznou kalkulaci

Libor Bureš - jednatel
Libor Bureš
Tel. 607 944 382
(Jednatel)
Můj kalendář
Tel. 727 945 706
Rozpočty

Poptejte nezávazně cenovou kalkulaci

  • 1. Napište nám níže (nebo zavolejte zdarma na 800 177 800), co by jste potřebovali
  • 2. Do 24 hodin se Vám ozve certifikovaný specialista a doporučí to nejvýhodnější řešení
  • 3. Dohodne s Vámi detaily realizace a zašle kalkulaci na míru
  • 4. Po odsouhlasení ceny stanovíme termín a o zbytek se postaráme
Poptávkový formulář
Dostupnost k elektřině:
Předmět dodávky:

Stisknutím tlačítka "ODESLAT" souhlasíte se zpracováním osobních údajů.