+420 800 177 800

Postup realizace jádrové omítky

1. Příprava

Před samotnou aplikací povrch zbavíme nečistot, mastnoty a jiných nežádoucích faktorů. Na připravený podklad připevníme rychloomítníky, kterými dosáhneme roviny na celé ploše omítané zdi. Před aplikací rohových lišt do špalet nalepíme APU lišty a zakryjeme okna folií včetně okenních rámů.


2. Realizace

Realizace zahájíme navlhčením zdi. Dalším krokem aplikace je cementový přednástřik (špric). Po zaschnutí (24 hod.) začneme strojně nanášet jádrovou omítku. Po dokončení aplikace musíme přebytečný materiál stáhnout pomocí dlouhé vodováhy po předem namontovaných omítacích lištách. Do špalet nanášíme jádrovou omítku ručně. V případě velkých nerovností nanášíme ve dvou vrstvách.


3. Dokončovací práce

Před samotným dokončením prací zahájíme úklid spadaného materiálu. Po částečném zaschnutí jádrové omítky vyjmeme omítací lišty. Do drážek, které tímto zásahem vzniknou aplikujeme jádrovou omítku. Povrch zarovnáme vodováhou a necháme omítku vytvrdnout. Po vytvrdnutí omítky provedeme kontrolu rovnosti vodováhou. Nerovnosti, na které narazíme zbrousíme do roviny.


Pomůžeme Vám i s izolací a podlahou

V omítání zdí máme zkušenost již mnoho let. Stejně tak Vám můžeme pomoci s realizací litých podlah a izolací domu. Ušetříte tak za shánění jiné společnosti a budete mít jistotu, že technologické postupy na sebe navazují a nevzniknou tak komplikace.

Libor Bureš - jednatel
Libor Bureš
Tel. 607 944 382
(Omítky a stěrky)
Můj kalendář
Tel. 724 586 373
Prodej

Poptejte nezávazně cenovou kalkulaci

  • 1. Napište nám níže ve formuláři (nebo zavolejte zdarma na 800 177 800), co by jste potřebovali
  • 2. Do 24 hodin se Vám ozve certifikovaný specialista a doporučí to nejvýhodnější řešení
  • 3. Dohodne s Vámi detaily realizace a zašle kalkulaci na míru
  • 4. Po odsouhlasení ceny stanovíme termín a o zbytek se postaráme
Poptávkový formulář
Dostupnost k elektřině:
Předmět dodávky:

Stisknutím tlačítka "ODESLAT" souhlasíte se zpracováním osobních údajů.