+420 800 177 800

Leštěný mořený beton

Ani v roce 2019 jsme nezaháleli a můžeme se s radostí pochlubit dalším certifikátem v řadě. Absolvovali jsme profesionální školení "Jak na mořené betony".

Proč je podlaha z mořeného betonu výhodná?

Nabírá na síle napříč celým světem. Stále více z Vás touží po tomto jedinečném umění a my jsme Vám to chtěli splnit. Mořeným betonem získáte originální design, kterým zapůsobíte na první dojem. Tato kreativní metoda umožňuje vytvářet nekonečné množství variant. Kombinací různých barev a metod zpracování získáte neopakovatelný vzor, který bude v souladu s Vaším stylem.

Efektivní způsob reklamy

Zapůsobte na své klienty v podobě loga či sloganu aplikovaného v mořeném betonu. Váš design interiéru promyšlený do detailu ocení především nároční klienti. Oslňte svou exkluzivitou.

Odolnost a kvalita

Jedná se stále o beton, který si zachovává své jedinečné vlastnosti jako je pevnost, tvárnost, trvanlivost a nehořlavost. Ovšem navíc díky technice moření získává další rozměr a tím je estetika, čímž se stává přitažlivější pro širokou veřejnost. Vzhledem k dokonale hladkému povrchu je antialergický a jednoduchý na údržbu. Není potřeba žádné speciální péče v podobě voskování, lakování a jiných metod.

Proč si pro realizaci mořeného betonu vybrat právě nás?

Absolvovali jsme profesionální školení

Formou intenzivního několikadenního kurzu, který se skládal z teoretické a praktické části. Nejdůležitějším principem je tvůrčí schopnost si s realizací mořeného betonu vyhrát s citem. Jak nám to šlo, si prohlédněte v přiložené fotogalerii. Více naleznete v certifikátech.

Vhodná místa použití mořeného betonu

 • Na podlahy v interiéru - Možnosti jsou téměř neomezené. Díky svým vlastnostem je ideálním řešením na podlahy ve veřejných prostorách, které mají náročné požadavky na výdrž a údržbu. Exkluzivní vzhled zajišťuje reprezentativní funkci. Stává se tak ideálním řešením např.: pro vstupní haly hotelů, úřadů, škol, do ordinací, do restaurací, barů, tanečních sálů, v kancelářích a samozřejmě i do soukromých obytných prostor.
 • Do kuchyní - Na pracovní desku, zádovou desku, korpus kuchyňské linky, deska jídelního stolu, atd.
 • Do koupelen - Obklady, podlaha
 • V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi se budeme podílet na inovaci Vašeho interiéru.


  Chci nezávaznou kalkulaci

  Galerie mořeného betonu  Chci nezávaznou kalkulaci

Libor Bureš - jednatel
Libor Bureš
Tel. 607 944 382
(Jednatel)
Můj kalendář
Tel. 724 586 373
Prodej

Poptejte nezávazně cenovou kalkulaci

 • 1. Napište nám níže ve formuláři (nebo zavolejte zdarma na 800 177 800), co by jste potřebovali
 • 2. Do 24 hodin se Vám ozve certifikovaný specialista a doporučí to nejvýhodnější řešení
 • 3. Dohodne s Vámi detaily realizace a zašle kalkulaci na míru
 • 4. Po odsouhlasení ceny stanovíme termín a o zbytek se postaráme
Poptávkový formulář
Dostupnost k elektřině:
Předmět dodávky:

Stisknutím tlačítka "ODESLAT" souhlasíte se zpracováním osobních údajů.