+420 800 177 800

Realizace požární stanice, Lovosice

Provádíme kompletní inženýrské sítě i budování základových desek. Dále realizujeme jak hrubou stavbu domu, tak i stavbu na klíč. Pro realizaci staveb máme k dispozici vlastní techniku. Kromě toho se věnujeme i výstavbě plotů, zhotovení kompletního zateplení objektu s fasádou, výkopovým pracím a rekonstrukcím či sanacím v rámci objektů pozemních staveb dle požadavků zákazníka.

Video z realizace

Chci nezávaznou kalkulaci

Inženýrské sítě

Provádíme přivedení inženýrských sítí k objektům pomocí vlastní techniky včetně výkopových prací a napojení sítí k objektům občanské vybavenosti a rodinných domů. Přivedeme k Vaší stavbě vodu, plyn, kanalizaci (dešťovou i splaškovou) i elektřinu.

Základové desky

Zhotovujeme základové desky všech tvarů od výkopových prací přes základové pásy až po vrchní desku včetně napojení na inženýrské sítě.

Chci nezávaznou kalkulaci

Hrubá stavba a stavba na klíč

Pomůžeme Vám vhodně navrhnout Váš dům dle Vašich představ a požadavků. Je jen na Vás, zda-li budete chtít zrealizovat jen hrubou stavbu či dokončit kompletní stavbu na klíč.

Zateplení s fasádou

Zhotovujeme klasické kontaktní zateplení z EPS nebo minerální vaty s omítkou a barvami dle volby. Další možnost zateplení je pomocí roštů a stříkané izolace. Jedná se o systém, kde připevníme trámkový rošt na zeď objektu a plochu mezi trámky vyplníme stříkaným izolantem - PUR pěna. Tu poté přetáhneme parotěsnou zábranou – folií a vše zaklopíme CETRIS deskami, na které dále aplikujeme další vrstvy fasády (lepidlo, perlinka, omítka). Největší přednost tohoto systému je, že mezi izolantem a CETRIS deskami vznikne ventilační mezera, a tudíž celá fasáda je provětrávána a několikanásobně tím zvyšuje životnost celého objektu.

Chci nezávaznou kalkulaci

Poptejte nezávazně cenovou kalkulaci

Náš certifikovaný specialista Vám kromě dodání cenového odhadu poradí a doporučí pro Vás to nejvýhodnější řešení. Kromě formuláře níže můžete také zavolat ZDARMA na telefonní číslo 800 177 800.

Poptávkový formulář
Dostupnost k elektřině:
Předmět dodávky:

Stisknutím tlačítka "ODESLAT" souhlasíte se zpracováním osobních údajů.