+420 800 177 800

Reference - Anhydritové podlahy

RD Brandov - realizace lepení dílcové vinylové pod

Na přání klienta jsme realizovali kompletní zakázku zhotovení podlahy z vinylových dílců, která zahrnovala veškeré přípravné práce. Jednalo se o plochu 80 m² v přízemí rodinného domu. Klient si zvolil vinylové dílce od společnosti Fatra, a.s., konkrétně z kolekce Thermofix Art 1 829 x 18 mm, ořech lava, tl.2,2 mm. Základem realizace byla příprava bezvadného podkladu podlahy před samotnou pokládkou nášlapné vrstvy. Ta zahrnovala přebroušení a vyčištění podlahy s následnou aplikací <a href="/sluzby/lite-podlahy-anhydrit">samonivelačního anhydritového podkladu</a>. Posledním krokem bylo profesionální lepení vinylových dílců na připravený povrch s použitím univerzálního lepidla od společnosti MAPEI, spol. s r.o. Reference “S firmou INVEST - STAR s.r.o jsem byl nadmíru spokojený. Profesionální přístup, kvalitně odvedená práce, dodržení požadovaných termínů, příjemné jednání a rozumná cenová relace.” D.P.

Podlaha v autosalonu

V autosalonu Ford jsme realizovali nivelační vrstvu podlahy ve výměře 424m2. Pro zhotovení stěrky jsme použili materiál Baumit Nivello Quattro se kterým máme dobré zkušenosti. Podlaha byla odlitá pomocí čerpacího zařízení během jednoho dne. Doba realizace: Příprava – 3 dny, lití – 1 den, cena: 265 860 Kč bez DPH.

Anhydritová podlaha v hale

Jelikož se jako společnost také specializujeme na zhotovování anhydritových podlah. Tak jsme byli poptáni pro vylití podlahy sportovní haly. Díky dobré ceně a referencím byla naše nabídka vítězná podlaha byla zrealizována v požadované kvalitě. Délka realizace: 10 hodin, plocha: 1300 m2.

Rekonstrukce podlahy

Zákazník si přál zrekonstruovat stávající podlahu z dřevěného záklopu a vylít na něj pěnobeton a následně anhydrit. Zákazníkovi jsme vypracovali přijatelnou cenovou nabídku a mohli jsme započít s pracemi. Nejdříve jsme začali s opravou dřevěného záklopu, aby bylo možné položit separační folii a odlít pěnobeton. Poté, co pěnobeton vyzrál, tak na něj byly položeny polystyrenové desky se separační folií a následně byla odlita anhydritová vrstva.

Příprava anhydritové podlahy

Technologický postup vylití anhydritové podlahy.

Anhydritové podlahy

Realizace anhydritových podlah.

Vytápěná anhydritová podlaha

Realizace vytápěné anhydritové podlahy.

Anhydritová podlaha

Realizace anhydritové podlahy.

Anhydritová podlaha v rodinném domě

Lití anhydritové podlahy v rodinném domě. Celková rozloha činila 116 m2.

Řekli o nás

Jaroslav Nový
|
Albixon, a.s.
S prací společnosti Invest Star, jsem byl naprosto spokojen. Perfektní jednání a spolehlivost, vřele doporučuji!
rodina Jakabova

Firmu Investstar jsem objevil na internetových stránkách když jsem hledal řešení pro zateplení a izolaci ploché střechy na domu mé maminky. Od začátku jsem byl překvapen na české poměry nečekaně profesionálním přístupem, tak jak to mám rád i ve svém podnikání. Prakticky ihned jsem byl kontaktován, bylo mi nabídnuto několik řešení ze kterých jsme společně vybrali to nejoptimálnější, za šest dní už byli "hoši" na střeše, během dvou dnů odvedli profesionální práci, poradili si s každým problémem aniž by mě k tomu potřebovali (např. nedostatečný jistič v naší rozvodně), vše po sobě poctivě uklidili a předali nám hotové dílo.

Maminka je velmi spokojená, úspora na nákladech na plyn a tepelná pohoda je velmi citelná. Když jsem potom přemýšlel jak doma tepelně zaizoluji nový bazén měl jsem hned jasno, překvapilo mě jenom že na mou žádost o co nejrychlejší realizaci bylo reagováno hned druhý den tím, že "hoši prý jeli okolo a tak to rovnou udělají" Maximální spokojenost, děkujeme a přejeme mnoho ůspěchů, rodina Jakabova.

Realizace stavby s PUR pěnou: Středočeský kraj, okres KOLÍN.

S firmou INVEST-STAR, spol. s. r. o. zastoupenou jejím jednatelem panem Michalem Messnerem jsme se seznámili zcela náhodně a pro rychlé a vstřícné profesionální jednání jsme si objednali EKOIZOLACI nové generace PUR pěnu včetně finálního ochranného izolačního nátěru a montáže spádového polystyrenu na plochou střechu naší novostavby. S dodávkou a prací jsme spokojeni. Vše proběhlo dle dohody rychle a v perfektní kvalitě. DOPORUČUJEME všem.