+420 800 177 800

Reference - Omítky a stěrky

Aplikace strojních jádrových omítek

Jelikož již delší dobu spolupracujeme se společností Solidní domy s.r.o., tak nás opět poptali na aplikaci strojní jádrové omítky v rodinném domě. Po odsouhlasení cenové nabídky jsme započali realizaci a za 14 dní byl dům kompletně omítnut. Délka realizace: 14 dní, plocha: 684 m2, cena: 168 610 Kč bez DPH.

Oprava omítky prodejny

Město Bílina nás poptalo ohledně opravy kusu omítky na prodejně. Zvětralá omítka byla otlučena, byla nanešena penetrace, dále vyrovnávací vrstva z jádrové omítky. Vše bylo zpevněno a zastěrkováno sklotextilií s lepidlovou stěrkou a jako vrchní vrstva byla nanesena silikonová omítka v zeleném odstínu. Délka realizace: 3 dny, plocha: 3 m2, cena: 4 000 Kč bez DPH.

Zateplení fasády rodinného domu

Zateplení fasády (větrané) na pasivním rodinném domu.

Fasáda rodinného domu - termoizolační omítka

Zákazník řešil zhotovení fasády pro svou novostavbu a rozhodl se pro systém BAUMIT, kde je uvažován jako izolant termo omítka BAUMIT TermoExtra o tloušťce 4 cm. Postup prací byl následující: na zdivo z pálených cihel byl nanesen přednástřik (penetrace) pro lepší adhezi mezi stěnou a omítkou. Na přednástřik byla dále strojně aplikována termoizolační omítka. Po vytvrdnutí byla omítka zaarmována tkaninou a přetažena lepidlovou stěrkou. Jako finální (pohledová vrstva) byla nanesena omítka BAUMIT Nanoporcolor bílého probarvení. Délka realizace: 1 měsíc, cena díla: 60 660 Kč bez DPH (pouze práce, materiál si dodal zákazník sám).

Jádrové omítky

Jelikož se naše společnost specializuje také na omítky, tak nás zákazník požádal o vypracování cenové nabídky na jádrovou omítku pro novostavbu (jak v interieru, tak v exterieru). Cenová nabídka byla pro investora přijatelná a naše reference též, tak jsme vyhráli výběrové řízení a práce mohli započít. Začali jsme přípravnými pracemi (zakrývání otvorů, instalace omítníků). Dále byla omítka aplikována a zarovnána podle omítníků. Zároveň byla aplikována i omítka na špaletách a nakonec uhlazena. Po těchto krocích se omítka nechala vyzrát, aby na ni bylo možné dále aplikovat další vrstvy.

Omítka

Realizace omítky.

Stavba a malba hrubé stavby

Jedna z větších zakázek - stavba a vybavení 6. patrového panelového domu.

Venkovní jádrová omítka

Realizace zakázky na jádrovou omítku budovy. Celková plocha činila cca 650 m2. Realizace proběhla v říjnu 2014.

Strojní jádrová omítka

Realizace strojní jádrové omítky na požární stanici v Lovosicích. Velikost stropů cca. 250 m2, stěn 2500 m2.

Strojní jádrová omítka a sádrová stěrka

Realizace sádrové stěrky a strojní jádrové omítky o rozloze 630 m2. V objektu jsme také zároveň vylili anhydritovou podlahu o 238 m2. Termín realizace: Únor až duben 2014.

Jádrová omítka a sádrová stěrka

Aplikace jádrové omítky a sádrové stěrky o rozloze cca. 6500 m2. Realizace proběhla v měsících duben až červenec 2013.

Strojově stříkaná omítka

Realizace strojově stříkané omítky rodinného domu. Použitý materiál: Hasit 150, ručně filcované hrubé zrno Plocha: cca. 1000 m2, doba aplikace: 20 dní.

Sádrová omítka 3

Realizace sádrové omítky.

Jádrová omítka

Realizace strojní jádrové omítky v rodinném domě v říjnu 2014. Použitý materiál: KVK 0610, Plocha: 350 m2 Doba aplikace: 10 dní.

Sádrová omítka

Realizace sádrové omítky.

Řekli o nás

Jaroslav Nový
|
Albixon, a.s.
S prací společnosti Invest Star, jsem byl naprosto spokojen. Perfektní jednání a spolehlivost, vřele doporučuji!
rodina Jakabova

Firmu Investstar jsem objevil na internetových stránkách když jsem hledal řešení pro zateplení a izolaci ploché střechy na domu mé maminky. Od začátku jsem byl překvapen na české poměry nečekaně profesionálním přístupem, tak jak to mám rád i ve svém podnikání. Prakticky ihned jsem byl kontaktován, bylo mi nabídnuto několik řešení ze kterých jsme společně vybrali to nejoptimálnější, za šest dní už byli "hoši" na střeše, během dvou dnů odvedli profesionální práci, poradili si s každým problémem aniž by mě k tomu potřebovali (např. nedostatečný jistič v naší rozvodně), vše po sobě poctivě uklidili a předali nám hotové dílo.

Maminka je velmi spokojená, úspora na nákladech na plyn a tepelná pohoda je velmi citelná. Když jsem potom přemýšlel jak doma tepelně zaizoluji nový bazén měl jsem hned jasno, překvapilo mě jenom že na mou žádost o co nejrychlejší realizaci bylo reagováno hned druhý den tím, že "hoši prý jeli okolo a tak to rovnou udělají" Maximální spokojenost, děkujeme a přejeme mnoho ůspěchů, rodina Jakabova.

Realizace stavby s PUR pěnou: Středočeský kraj, okres KOLÍN.

S firmou INVEST-STAR, spol. s. r. o. zastoupenou jejím jednatelem panem Michalem Messnerem jsme se seznámili zcela náhodně a pro rychlé a vstřícné profesionální jednání jsme si objednali EKOIZOLACI nové generace PUR pěnu včetně finálního ochranného izolačního nátěru a montáže spádového polystyrenu na plochou střechu naší novostavby. S dodávkou a prací jsme spokojeni. Vše proběhlo dle dohody rychle a v perfektní kvalitě. DOPORUČUJEME všem.