+420 800 177 800

Reference - Izolace plochých střech

Izolace ploché střechy

Realizace izolace ploché střechy zvenku pomocí systému EKO H 200 ROOF + ochranný UV nástřik Polyurea, který je plně pochozí. Jednalo se o nástřik celkové plochy 477 metrů čtverečních o tloušťce 50 mm (odpovídá cca. 10 cm EPS polystyrenu).

Izolace ploché střechy

Realizace izolace ploché střechy zvenku pomocí systému EKO H 200 + ochranný UV nástřik Polyurea, který je plně pochozí. Jednalo se o nástřik celkové plochy 262 metrů čtverečních o tloušťce 30 mm (odpovídá cca. 6 cm EPS polystyrenu).

Izolace ploché střechy

Realizace izolace ploché střechy zvenku pomocí systému EKO H 200 ROOF + ochranný UV nástřik Polyurea, který je plně pochozí. Jednalo se o nástřik celkové plochy 112 metrů čtverečních o tloušťce 50 mm (odpovídá cca. 10 cm EPS polystyrenu).

Izolace ploché střechy

Realizace izolace ploché střechy zvenku pomocí systému EKO H 200 + ochranný UV nástřik Polyurea, který je plně pochozí. Jednalo se o nástřik celkové plochy 197 metrů čtverečních o tloušťce 25 mm (odpovídá cca. 5 cm EPS polystyrenu).

Zateplení výrobní haly

Zateplení haly 1.400m2 nástřikem H ROOF 50mm + POLYUREA. Zákazník požadoval jak tepelnou izoalci, tak hydroizolaci ploché střechy na výrobní hale. Po prohlídce střechy technikem jsme odstranili původní tři vrstvy hydroizolace IPA a poté aplikovali 50 mm hydroizolační pěny H Roof, na kterou byla nástřikem aplikována UV ochranná vrstva - POLYUREA tloušťky 1 mm.

Izolace ploché střechy rodinného domu

Zákazník si na podzim 2014 objednal našeho poradce, který zjistil na několika místech poškození původní krytiny, kterou tvořily dvě vrstvy asfaltového pásu IPA. Z důvodu již špatného ročního období jsme zákazníkovi zatříkali pouze problémová místa a úplnou aplikaci celé střechy jsme provedli na jaře 2015. Celá aplikace byla provedena za jeden den včetně nástřiku Polyurey.

Řekli o nás

Jaroslav Nový
|
Albixon, a.s.
S prací společnosti Invest Star, jsem byl naprosto spokojen. Perfektní jednání a spolehlivost, vřele doporučuji!
rodina Jakabova

Firmu Investstar jsem objevil na internetových stránkách když jsem hledal řešení pro zateplení a izolaci ploché střechy na domu mé maminky. Od začátku jsem byl překvapen na české poměry nečekaně profesionálním přístupem, tak jak to mám rád i ve svém podnikání. Prakticky ihned jsem byl kontaktován, bylo mi nabídnuto několik řešení ze kterých jsme společně vybrali to nejoptimálnější, za šest dní už byli "hoši" na střeše, během dvou dnů odvedli profesionální práci, poradili si s každým problémem aniž by mě k tomu potřebovali (např. nedostatečný jistič v naší rozvodně), vše po sobě poctivě uklidili a předali nám hotové dílo.

Maminka je velmi spokojená, úspora na nákladech na plyn a tepelná pohoda je velmi citelná. Když jsem potom přemýšlel jak doma tepelně zaizoluji nový bazén měl jsem hned jasno, překvapilo mě jenom že na mou žádost o co nejrychlejší realizaci bylo reagováno hned druhý den tím, že "hoši prý jeli okolo a tak to rovnou udělají" Maximální spokojenost, děkujeme a přejeme mnoho ůspěchů, rodina Jakabova.

Realizace stavby s PUR pěnou: Středočeský kraj, okres KOLÍN.

S firmou INVEST-STAR, spol. s. r. o. zastoupenou jejím jednatelem panem Michalem Messnerem jsme se seznámili zcela náhodně a pro rychlé a vstřícné profesionální jednání jsme si objednali EKOIZOLACI nové generace PUR pěnu včetně finálního ochranného izolačního nátěru a montáže spádového polystyrenu na plochou střechu naší novostavby. S dodávkou a prací jsme spokojeni. Vše proběhlo dle dohody rychle a v perfektní kvalitě. DOPORUČUJEME všem.