+420 800 177 800

Reference - Stavební práce

Hrubá stavba

Po dokončení hrubé stavby se zákazník rozhodl pokračovat na klíč. Cena: 1.403.984 Kč

Základy rodinného domu

Základová deska - začátek prací polovina dubna 18, objem prací RD na klíč. Cena: 2.129.511 Kč

Základová deska

Investor poptal realizaci základové desky pro rodinný dům. Po projednání technických záležitostí a vyhotovení cenové nabídky jsme podepsali smlouvu a započaly stavební práce. Nyní je deska dokončena a práce pokračují na stavbě domu. V přiložené fotogalerii se můžete podívat na dokončenou základovou desku. Doba realizace: 20 dní, cena realizace desky: 275 807 Kč bez DPH

Základová deska

Zákazník nás oslovil kvůli stavbě 2 rodinných domů – bungalovů. Po zhotovení cenových nabídek a technických konzultací byla podepsána smlouva a zahájili jsme výstavbu. Momentálně jsme dokončili 2 základové desky. Na dosavadní průběh stavby se můžete podívat v přiložené fotogalerii. Doba realizace: 30 dnů, cena realizace 2 desek: 720 000Kč bez DPH.

Zhotovení základové desky

Předseda SVJ, kde jsme prováděli rekonstrukci lodžií a vnitřních prostorů nás oslovil, že by chtěl stavět dům. Předložil nám tedy projektovou dokumentaci a zhotovili jsme podle ní cenovou nabídku. Po odsouhlasení rozpočtu a podepsání smlouvy jsme zahájili výstavbu základové desky. Po dokončení prací byl zákazník spokojen a domluvili jsme se dále na zhotovení hrubé stavby. Délka realizace: 10 dní, plocha: 140 m2, cena: 224 000 Kč bez DPH.

Oprava silnice

Obyvatelé v přilehlé části díla si stěžovali na propadlý kryt komunikace, který způsoboval při přejetí těžkým vozem nepříjemné vibrace a otřesy v jejich obydlí. Oprava byla nutná i z pohledu projíždějících řidičů, kterým propadlý kryt poškozoval automobily. Byl tedy odbourán vrchní kryt a odtěženo podloží vozovky. Dále byl výkop zasypán štěrkodrtí frakce 0-63 mm. Podloží bylo uhutněno po vrstvách 10 cm. Na podloží poté přišlo asfaltové obalované kamenivo. Na obalované kamenivo byl pak položen vrchní kryt vozovky z asfaltového betonu, který byl řádně uválcován. Celé dílo bylo předáno městu bez vad a nedodělků. Délka realizace byla 6 pracovních dní.

Základová deska, plot, opěrná zeď a zámková dlažba

Zákazník si pořídil dům a rozhodl se pro kompletní rekonstrukci stavby, terénní úpravy pozemku, zhotovení nového plotu a zámkové dlažby. Dále by chtěl ke stávajícímu domu vybudovat přístavbu, která bude sloužit jako garáž a v nadzemním podlaží poskytne dvě obytné místnosti. Investorovi byly po zaměření zhotoveny cenové nabídky na realizaci základové desky, stavbu plotu a opěrné zdi a pokládku zámkové dlažby. Po odsouhlasení nabídky jsme začali nejdříve stavbou základové desky. Zemní práce jsme provedli vlastní technikou a celé dílo realizovali bez závad a komplikací. Následovalo Vyhloubení základů a následné zhotovení opěrné zdi z tvarovek KB playblok, která měla zabránit sesuvu podloží plotu sousedního pozemku. Během stavby zdi byla také pokládána zámková dlažba včetně celého podloží (zhutněné kamenivo) a terénně upravována zadní část pozemku. Po dokončení zdi se přešlo ke stavbě plotu z tvarovek KB playblok. Nejprve se ale musel zbourat starý plot a to s sebou přineslo i přeložení dlažby na chodníku a také zhotovení nového podloží pod ni. Starý plot byl tedy rozbourán, suť vyvezena a mohla se zahájit stavba plotu nového. Na odlité základy z betonu se začali klást tvarovky KB, do kterých byla vkládána betonová výztuž a následně byly zality betonem. Celé dílo bylo následně předáno bez vad a nedodělků. Délka realizace: 2 měsíce, cena díla: 322 722 Kč bez DPH.

Stavba plotu z betonových desek BEVES

Naši spokojení zákazníci, kterým jsme před lety realizovali oplocení, nás doporučili svým sousedům, kteří sháněli dodavatele pro výstavbu betonového plotu na svém pozemku. Investor nás vyhledal a sdělil nám svou představu, jak by měl plot vypadat. Domluvili jsme se na vypracování nabídky na stavbu betonového deskového plotu od společnosti BEVES. Princip výstavby tohoto plotu spočívá ve vkládání betonových desek mezi sloupky, které se předem osadí (zabetonují) do terénu. Na místě stavby proběhlo zaměření pozemku a zjištění přístupnosti pro závoz materiálu těžkou technikou. S vypracovanou cenovou nabídkou investor souhlasil a výstavba mohla začít. Celkem se jednalo o cca 75 m plotu vysokého 2 m. Stavba byla dokončena v termínu a předána bez vad a nedodělků. Délka realizace: 5 pracovních dní, cena díla: 89 000 Kč bez DPH.

Realizace v roce 2014

Zhotovené hrubé stavby a fasády v roce 2014.

Řekli o nás

Jaroslav Nový
|
Albixon, a.s.
S prací společnosti Invest Star, jsem byl naprosto spokojen. Perfektní jednání a spolehlivost, vřele doporučuji!
rodina Jakabova

Firmu Investstar jsem objevil na internetových stránkách když jsem hledal řešení pro zateplení a izolaci ploché střechy na domu mé maminky. Od začátku jsem byl překvapen na české poměry nečekaně profesionálním přístupem, tak jak to mám rád i ve svém podnikání. Prakticky ihned jsem byl kontaktován, bylo mi nabídnuto několik řešení ze kterých jsme společně vybrali to nejoptimálnější, za šest dní už byli "hoši" na střeše, během dvou dnů odvedli profesionální práci, poradili si s každým problémem aniž by mě k tomu potřebovali (např. nedostatečný jistič v naší rozvodně), vše po sobě poctivě uklidili a předali nám hotové dílo.

Maminka je velmi spokojená, úspora na nákladech na plyn a tepelná pohoda je velmi citelná. Když jsem potom přemýšlel jak doma tepelně zaizoluji nový bazén měl jsem hned jasno, překvapilo mě jenom že na mou žádost o co nejrychlejší realizaci bylo reagováno hned druhý den tím, že "hoši prý jeli okolo a tak to rovnou udělají" Maximální spokojenost, děkujeme a přejeme mnoho ůspěchů, rodina Jakabova.

Realizace stavby s PUR pěnou: Středočeský kraj, okres KOLÍN.

S firmou INVEST-STAR, spol. s. r. o. zastoupenou jejím jednatelem panem Michalem Messnerem jsme se seznámili zcela náhodně a pro rychlé a vstřícné profesionální jednání jsme si objednali EKOIZOLACI nové generace PUR pěnu včetně finálního ochranného izolačního nátěru a montáže spádového polystyrenu na plochou střechu naší novostavby. S dodávkou a prací jsme spokojeni. Vše proběhlo dle dohody rychle a v perfektní kvalitě. DOPORUČUJEME všem.