+420 800 177 800

Reference - Izolace podkroví

Aplikace PUR pěny v podkroví rodinného domu

Na novostavbě bylo nutné vyřešit zaizolování podkroví a zákazník se rozhodl pro zateplení PUR pěnou. Poptal tedy naší společnost a byla mu po konzultaci s technikem vypracována konkrétní cenová nabídka s kterou souhlasil. Samotná aplikace trvala 2 dny a ročně díky zvolení této technologie PUR izolace uspoří až 70 % na energiích za vytápění. Cena realizace: 150 937 Kč vč. DPH.

Zateplení podkroví

Aplikace stříkané pěny EKO S 500 na objektu starší dvoupatrové vily, kde docházelo k velkému úniku tepla. Jedná se o nástřik přímo na dřevěné bednění,kde naše pěna je k tomuto materiálu šetrná z hlediska otevřené difuze izolantu. Nedochází tudíž zde k výskytu plísní na podkladu (dřevo). Celý izolovaný prostor podkroví je tak vzduchotěsně uzavřen, ale přesto dýchá, což je podstata moderní technologie zateplování.

Zateplení podkroví PUR izolací

Zákazník měl problém s únikem tepla z obytného prostoru do nezatepleného podkroví. S ohledem na přítomnost vzdušné vlhkosti byla zvolena varianta stříkané izolace H200 s uzavřenu strukturou buněk. Tento izolant je plně hydroizolační a zároveň svou tvrdostí umožňuje částečnou pochůznost. Nemalou výhodou stříkaných izolací je jejich absolutní bezespárovitost (celistvost), např. oproti polystyrenovým deskám. Realizace byla provedena během jedné pracovní směny, s přípravou povrchu předešlý den (cca 2h). Po podepsání předávacího protokolu bylo dílo předáno v požadované kvalitě a následně byl vystaven daňový doklad (faktura za provedené práce). Délka realizace: 6 hodin, cena díla: 47 700 Kč bez DPH, roční úspora: 10 000 Kč.

Zateplení interiéru

Použili jsme technologii pomocných příložných desek, které sloužily k docílení naprosté rovinatosti povrchu. Tato varianta se používá v případech, kdy má zákazník požadavek na co nejmenší zmenšení interiérového prostoru při maximální síle izolantu. Tento postup je samozřejmě časově náročnější a pracnější.

Zateplení vnitřních prostor

Zateplení vnitřních prostor (šikminy, podlahy, stěny) srubu pěnou EKO S 500 o tloušťce 220 mm. Částečné ořezání pěny na přesnou míru dle požadavku zákazníka - tolerance odchylky 20 mm. Termín realizace: srpen 2015.

Izolace podkroví

V květnu 2015 jsme realizovali zateplení podkroví rodinného domku. Celková plocha činila 157 metrů čtverečních a síla nástřiku je 200 mm. Vše provedeno za jeden den.

Zateplení podkroví

2 x šikminy délky 3m - krokve 10/14. Nastaveny profily SDK pro pěnu o tloušťce 25 cm. Strop - klaštiny délky 5m s podbitím z OSB desek, nástřik pěny z půdy rovněž 25 cm, bednění střechy z prken.

Zateplení šikmé střechy zvenku

Izolace podkroví rodinné domu prováděná zvenku. Neefektivní skelnou vatu jsme nahradili stříkanou pěnou a výrazně tak ušetřili náklady na vytápění i klimatizaci.

Zateplení podkroví

Realizace izolace staršího podkroví. Provedli jsme dodatečnou montáž folie pro izolaci starých krovů pěnou.

Izolace podkroví v novostavbě

18. března jsme realizovali izolaci podkroví novostavby. Podkroví splňuje standardní normu zateplení. Síla nástřiku 150 mm odpovídá cca 22.5 cm vaty.

Izolace podkroví tvrdou pěnou H 200

Realizace zateplení a hydroizolace podkroví domu v Bělé pod Bezdězem. Podkroví splňuje normu zateplení pasivního domu. Síla nástřiku 200 mm odpovídá cca 40 cm EPS polystyrenu.

Izolace podkroví

9. až 10. března jsme zateplovali tento krásný dům. Střecha splňuje standardní normu zateplení. Síla nástřiku 180 mm odpovídá cca 27 cm vaty.

Zateplení podkroví

Izolace podkroví. Podkroví splňuje standardní normu zateplení. Síla nástřiku 150 mm odpovídá cca 22.5 cm vaty. Realizace trvala 1 den.

Zateplení podkroví

Zateplovali jsme krásný rodinný dům. Celková rozloha stříkané izolace byla 150 m2. Podkroví splňuje standardní normu zateplení. Síla nástřiku 180 mm odpovídá cca 27 cm vaty.

Izolace podkroví

Realizace izolace podkroví měkkou pěnou S 500 o rozloze 55 metrů čtverečních. Podkroví splňuje standardní normu zateplení. Síla nástřiku 160 mm odpovídá cca 24 cm vaty.

Izolace podkroví

Podkroví splňuje standardní normu zateplení. Síla nástřiku 150 mm odpovídá cca 225 mm vaty. Realizace proběhla 17.12. 2014 v jednom dni. Po skončení samozřejmě uklidíme všechen nepořádek.

Zateplení podkroví a podlahy

Podkroví splňuje normu zateplení nízkoenergetického domu. Síla nástřiku 250 mm odpovídá cca 375 mm vaty. Podlaha splňuje standardní normu zateplení. Síla nástřiku 160 mm odpovídá cca 240 mm vaty. Realizace proběhla za jeden den na konci listopadu.

Izolace podkroví

Realizace zateplení podroví měkkou pěnou EKO S 500 v rodinném domě.

Řekli o nás

Jaroslav Nový
|
Albixon, a.s.
S prací společnosti Invest Star, jsem byl naprosto spokojen. Perfektní jednání a spolehlivost, vřele doporučuji!
rodina Jakabova

Firmu Investstar jsem objevil na internetových stránkách když jsem hledal řešení pro zateplení a izolaci ploché střechy na domu mé maminky. Od začátku jsem byl překvapen na české poměry nečekaně profesionálním přístupem, tak jak to mám rád i ve svém podnikání. Prakticky ihned jsem byl kontaktován, bylo mi nabídnuto několik řešení ze kterých jsme společně vybrali to nejoptimálnější, za šest dní už byli "hoši" na střeše, během dvou dnů odvedli profesionální práci, poradili si s každým problémem aniž by mě k tomu potřebovali (např. nedostatečný jistič v naší rozvodně), vše po sobě poctivě uklidili a předali nám hotové dílo.

Maminka je velmi spokojená, úspora na nákladech na plyn a tepelná pohoda je velmi citelná. Když jsem potom přemýšlel jak doma tepelně zaizoluji nový bazén měl jsem hned jasno, překvapilo mě jenom že na mou žádost o co nejrychlejší realizaci bylo reagováno hned druhý den tím, že "hoši prý jeli okolo a tak to rovnou udělají" Maximální spokojenost, děkujeme a přejeme mnoho ůspěchů, rodina Jakabova.

Realizace stavby s PUR pěnou: Středočeský kraj, okres KOLÍN.

S firmou INVEST-STAR, spol. s. r. o. zastoupenou jejím jednatelem panem Michalem Messnerem jsme se seznámili zcela náhodně a pro rychlé a vstřícné profesionální jednání jsme si objednali EKOIZOLACI nové generace PUR pěnu včetně finálního ochranného izolačního nátěru a montáže spádového polystyrenu na plochou střechu naší novostavby. S dodávkou a prací jsme spokojeni. Vše proběhlo dle dohody rychle a v perfektní kvalitě. DOPORUČUJEME všem.