+420 800 177 800

Reference - Izolace sklepů

Izolace vinného sklípku

Takzvaná polotvrdá pěna s uzavřenou strukturou buněk námi aplikovaná pod obchodním názvem EKO H 200 (35kg/m3) je čím dál,tím více využívaná v různých oborech stavebnictví. Zákazník zabývající se stavbou a montáží vinných sklípků,které jsou montovány v terénu a zakryty zeminou měl požadavek na tepelnou izolaci tohoto systému. Doposud izoloval betonové prefabrikáty extrudovaným polystyrenem. Tato metoda je časově náročná a díky rovným deskám tohoto izolantu nedosáhneme bezespárové izolace. Tyto požadavky jsme zákazníkovi dokázali poskytnout právě naší polotvrdou pěnou H 200 . Aplikace pěny je prakticky hotova během 2-3 hodin a po celé ploše tohoto sklípku nevznikají spáry,které jsou důsledkem tzv.tepelných mostů.Ideální síla izolantu je mezi 5-12 cm - dle přání zákazníka. Po ošetření izolantu (pěny) přípravkem DESMOPOL slouží navíc tento systém jako hydroizolace celého skeletu.

Izolace sklepa

Realizace izolace měkkou pěnou S 500 o rozloze 32 m2. Strop splňuje standardní normu zateplení. Síla nástřiku 150 mm odpovídá cca 225 mm vaty. Termín realizace: 3.2. 2014.

Řekli o nás

Jaroslav Nový
|
Albixon, a.s.
S prací společnosti Invest Star, jsem byl naprosto spokojen. Perfektní jednání a spolehlivost, vřele doporučuji!
rodina Jakabova

Firmu Investstar jsem objevil na internetových stránkách když jsem hledal řešení pro zateplení a izolaci ploché střechy na domu mé maminky. Od začátku jsem byl překvapen na české poměry nečekaně profesionálním přístupem, tak jak to mám rád i ve svém podnikání. Prakticky ihned jsem byl kontaktován, bylo mi nabídnuto několik řešení ze kterých jsme společně vybrali to nejoptimálnější, za šest dní už byli "hoši" na střeše, během dvou dnů odvedli profesionální práci, poradili si s každým problémem aniž by mě k tomu potřebovali (např. nedostatečný jistič v naší rozvodně), vše po sobě poctivě uklidili a předali nám hotové dílo.

Maminka je velmi spokojená, úspora na nákladech na plyn a tepelná pohoda je velmi citelná. Když jsem potom přemýšlel jak doma tepelně zaizoluji nový bazén měl jsem hned jasno, překvapilo mě jenom že na mou žádost o co nejrychlejší realizaci bylo reagováno hned druhý den tím, že "hoši prý jeli okolo a tak to rovnou udělají" Maximální spokojenost, děkujeme a přejeme mnoho ůspěchů, rodina Jakabova.

Realizace stavby s PUR pěnou: Středočeský kraj, okres KOLÍN.

S firmou INVEST-STAR, spol. s. r. o. zastoupenou jejím jednatelem panem Michalem Messnerem jsme se seznámili zcela náhodně a pro rychlé a vstřícné profesionální jednání jsme si objednali EKOIZOLACI nové generace PUR pěnu včetně finálního ochranného izolačního nátěru a montáže spádového polystyrenu na plochou střechu naší novostavby. S dodávkou a prací jsme spokojeni. Vše proběhlo dle dohody rychle a v perfektní kvalitě. DOPORUČUJEME všem.